Örebridgens funktionärer 2017/2018

NÄSTA STYRELSEMÖTE: tisdag 8 maj 2018 16.30

ÖREBRIDGEN Drottninggatan 53 i ÖREBRO

Här finner Du
protokoll från
styrelsemöten
i Örebridgen

PROTOKOLL I PDF-format

Här finner Du
stadgar för Örebridgen

Stadgar i PDF-format
Stadgar i Word-format

Här finner Du
Örebridgens vision
för 2017/2018

Örebridgens vision
i PDF-format

Styrelse 2017/2018

Ordförande, informations- o lokalansvarig Lars Zetterberg

Telefon: 019-18 90 50 Mobil: 0706-88 90 50

Email: lars.zetterberg@orebridgen.se

Lars Zetterberg

Ekonomiansvarig Sylvia Melin

Telefon: Mobil: 0704 - 58 20 80

Email: sylvia.melin@hotmail.se

Sekreterare Inger Nordahl

Telefon: 019-31 40 67 Mobil: 0702-82 98 33

Email: i_nordahl@bredband.net

Vice ordf. o tävlingsanvarig Linus Jorner

Telefon: 019-25 09 95 Mobil: 076-556 63 11

Email: drechbrel@hotmail.com

Linus

Utbildningsansvarig Lena Trobäck

Telefon: Mobil: 0701-71 11 29

Email: lena.troback@telia.com

Ledamot Eva Hylén

Telefon: Mobil: 0739-36 90 10

Email: evahylen@hotmail.com

Tävlings- o ungdomsansvarig Maria Grönkvist

Telefon: 019-24 48 68 Mobil: 0734-34 85 18

Email: maria.gronkvist@stenarecycling.se

Klicka här för att komma till Örebridgens startsida

Tävlingskommitté

Sammakallande
Linus Jorner

019-25 09 95 - 076-556 63 11 drechbrel@hotmail.com
Lars Zetterberg 019-18 90 50 - 0706-88 90 50 lars.zetterberg@orebridgen.se
Maria Grönkvist 019-24 48 68 0734-34 85 18 maria.gronkvist@stenarecycling.se

Utbildningskommitté

Sammakallande
Lena Karlsson Trobäck

 0701-71 11 29 lena.troback@telia.com
Göran Sandahl 019-32 15 32 - 070-537 09 10 sandahl.goran@gmail.com
Eva Hylén 0739-36 90 10 eva.hylen@hotmail.com

Personalkommitté

Lena Karlsson Trobäck

 0701-71 11 29 lena.troback@telia.com
Lars Zetterberg 019-18 90 50 - 0706-88 90 50 lars.zetterberg@orebridgen.se
Inger Nordahl

019-31 40 67 - 0702-82 98 33

i_nordahl@bredband.net
Göran Sandahl 019-32 15 32 - 070-537 09 10 sandahl.goran@gmail.com
Eva Hylén 0739-36 90 10 eva.hylen@hotmail.com

Lokalkommitté

Lars Zetterberg 019-18 90 50 -  0706-88 90 50 lars.zetterberg@orebridgen.se
Per Idestål 019-24 48 43 - 0730-24 07 47  
Arne Blomqvist 019-24 53 03 blomqvist.arne@hotmail.com

Revisorer

Claus Röhnisch 019-10 12 04 claus.rohnisch@telia.com
Anki Johansson 019-31 23 64 - 0728-78 80 73 anki.johansson74@hotmail.se

Valberedning

Sammankallande
Jan Lindgren
019-10 88 67 - 0702-00 11 17 jan.lindgren019@gmail.com
Karl-Erik Nilsson 0762-22 01 10 karl-erik.nilsson@axfood.se
Gunilla Bergman 019-24 57 48 - 0732-04 26 60 tony.bergman.orebro@telia.com

Tävlingsledare Ordinarie
Tävlingsansvarig Linus Jorner

Sven Andersson 019-24 02 41 Mobil: 0735-65 80 02 sven.andersson@orebridgen.se
Ann Bergström 070-170 75 36 a.bergstrom@yahoo.se
Bertil Blomqvist 0705- 65 17 82 bertil.blomqvist@orebridgen.se

Lena Karlsson Trobäck

0701-71 11 29 lena.troback@telia.com
Gunnar Göthberg 019-611 34 11 Mobil: 0706-86 34 11 gunnar.gothberg@telia.com
Kerstin Marcusson 019-12 33 63 Mobil: 0735-77 65 45 kerstin_marcusson@hotmail.com
Lars Zetterberg 019-18 90 50 Mobil: 0706-88 90 50 lars.zetterberg@orebridgen.se

Kursledare
Kursansvarig Lena Trobäck

Utbildningsansv.
Lena Karlsson Trobäck
0701-71 11 29 lena.troback@telia.com
Göran Sandahl 019-32 15 32 - 070-537 09 10 sandahl.goran@gmail.com
Margret Lundin 019-18 86 73 0702-39 00 49 margret.lundin@gmail.com
Bengt Karlsson 0702-78 04 29 bengt.s.karlsson@telia.com
Ingegerd Byhlén 019-13 82 39 - 0705-17 14 89 i.bylehn@comhem.se
Kerstin Laestadius 019-611 67 42 - 0708-64 54 36 kerstinlae@hotmail.com

FUNKTIONÄRER 2016/2017
FUNKTIONÄRER 2015/2016
FUNKTIONÄRER 2014/2015
FUNKTIONÄRER 2013/2014
FUNKTIONÄRER 2012/2013
FUNKTIONÄRER 2011/2012
FUNKTIONÄRER 2010/2011
FUNKTIONÄRER 2009/2010
FUNKTIONÄRER 2008/2009
FUNKTIONÄRER 2007/2008
FUNKTIONÄRER 2006/2007

Klicka här för att komma till Örebridgens startsida

Valid HTML 4.01 Transitional
Denna sida var uppdaterad senast den 05 april 2018 12:48:34